FAQ - Fundacja Mogę się uczyć
2611
page-template-default,page,page-id-2611,woocommerce-no-js,ajax_fade,page_not_loaded,,columns-4,qode-product-single-tabs-on-bottom,qode-child-theme-ver-1.0,qode-theme-ver-6.5,qode-theme-bridge,wpb-js-composer js-comp-ver-4.11.2.1,vc_responsive
 

FAQ

Dlaczego swoje działania realizujecie głównie w Kenii?

W listopdzie 2011 roku Magda Poros była w południowej Kenii. Pomagała w domu dziecka. W tamtym czasie emerytowana nauczycielka Phillipa ze zgromadzonych środków wybudowała trzy klasy z blachy falistej. Okazało się jednak, że mimo tak wielkiej szansy wiele dzieci i tak z niej nie skorzysta – rodziców nie stać na opłacenie czesnego.

W tamtym momencie Magda znalazła się w odpowiednim miejscu i czasie. Spontanicznie postanowiła zaangażować się, zarówno na miejscu jak i po powrocie do Polski.Tak powstał Komitet „Mogę się uczyć”, a potem Fundacja Mogę się uczyć, tak z pasji do kultury Masajów narodził się projekt współpracy.

Uważamy, że każdy powinien wspierać idee które wypływają z jego serca. Nasze serca biją mocniej gdy z każdym dniem widzimy jak kiełkuje praca przez nas wykonana na rzecz wsparcia szkoły i uniezależnienia społeczności.
Każdy jest inny.

Jeśli i Ty czujesz to coś zapraszamy :) do współpracy!

Nie znalazłeś odpowiedzi? Zadaj nam pytanie:

Imię i nazwisko (wymagane)

Adres email (wymagane)

Temat

Treść wiadomości