Kupujemy busa do szkoły - Fundacja Mogę się uczyć
18939
causes-template-default,single,single-causes,postid-18939,single-format-standard,woocommerce-no-js,ajax_fade,page_not_loaded,,columns-4,qode-product-single-tabs-on-bottom,qode-child-theme-ver-1.0,qode-theme-ver-6.5,qode-theme-bridge,wpb-js-composer js-comp-ver-4.11.2.1,vc_responsive
 

Kupujemy busa do szkoły

Pewna droga do szkoły w nowym autobusie!

Dotarcie do szkoły to dla wielu dzieci duże wyzwanie. Pory deszczowe i dzikie zwierzęta to główne powody, przez które rodzice zatrzymują dzieci w domach bojąc się o ich bezpieczeństwo.

Do tej pory służył nam minibus kupiony za pieniądze rodziny dyrektorki szkoły Phillipy i społeczności. Niestety jego stan jest już na tyle zły, że to on stał się powodem, przez który dzieci nie trafiały do szkoły. Liczne awarie przysparzały coraz większe bóle głowy i pustki w naszym budżecie. Rodzice także zgłaszali nam często, że trzeba coś z tym zrobić.

Kupiliśmy na kredyt nowego/starego busa!!

Poruszenie wśród dzieci i ich rodziców było ogromne

Daniel Kobaai: Amen & congratulation! I liken you/school with an oasis in the middle of the desert. You have been an eye openner to the indegrnous whom you live amongst. May the Lord bless you. Keep Up the goodwork!
Martin Sapongu: Congrats director!!! Aim higher n more higher. Ur institution will one day be the best in our county

Chciałbyś dorzucić się do pewnej drogi do szkoły?

Nic prostszego :) Wybierz kwotę – możesz jej wartość zwielokrotnić w kolejnym kroku i wybierz metodę przekazania darowizny.

Pamiętaj, że darowizny możesz odliczyć ;)

Zbieramy 12 tysięcy złotych

Szkoła przekazała na ten cel do tej pory ok. 1 000 zł. Do każdej raty miesięcznej, która wynosi 2 000 zł, społeczność i szkoła dołoży 500zł. Resztę czyli 1 500 zł będziemy przekazywali jako Fundacja Mogę się uczyć.

Do tej pory uzbieraliśmy już 40% (611,29 zł) z 1 500 zł pierwszej raty do opłacenia w sierpniu.

Ostatnia aktualizacja 18.7.2017

Dane do przelewu:

Raiffeisen Polbank
Fundacja Mogę się uczyć
SWIFT (BIC code): RCBWPLPW
43 1750 0012 0000 0000 3331 0487