fbpx
 

Olmarei – Rodzina Fundacji

WŚRÓD MASAJÓW
RODZINA JEST NAJWAŻNIEJSZA

Liczne masajskie rodziny dzielą się nie tylko radościami, ale podczas cięższych dni także żywnością czy funduszami. Jak to możliwe – zapytasz, przecież nie są bogaci. Nikt nie wie, kiedy będzie potrzebował pomocy. Świadomość, że można liczyć na rodzinę i przyjaciół daje spokój, a w sytuacjach kryzysowych rozwiązanie problemu. Jeśli potrafisz się podzielić z innym człowiekiem czymkolwiek – uśmiechem, posiłkiem czy pieniędzmi, to nie zabraknie ci tych, na których możesz liczyć!

Wspólnie chcemy tworzyć tę Fundację, dlatego liczymy na Ciebie – głęboko wierzymy,
że tak jak my będziesz chciał się zaangażować – nie tylko finansowo,
ale także dzieląc się pomysłami, czasem i uwagami.

DOŁĄCZ DO RODZINY!

Wpłacaj drobne kwoty systematycznie,
to regularność wpłat pozwala nam
nie bać się o jutro!

Dołączyć do Rodziny Fundacji Mogę się uczyć mogą osoby, które w ciągu ostatnich czterech miesięcy wsparły Fundację kwotą co najmniej 40zł.

WYPEŁNIJ FORMULARZ I CZEKAJ NA E-MAIL OD NAS!

Czego jeszcze możesz oczekiwać?

Rodzina pierwsza dowiaduje się
o radościach i smutkach.

Na Twoją skrzynkę e-mail wyślemy najnowsze informacje. Będziesz na bieżąco wiedział, co się dzieje.

Rodzina podejmuje decyzje
wspólnie.

Będziesz mieć wpływ na nasze działania, biorąc udział w dyskusjach i głosowaniach. Chcemy działać wspólnie :) dzieląc się pomysłami, opiniami i uwagami. Miej swój wpływ!

W rodzinie prezenty dostaje się
nie tylko od Święta.

Na początku każdego semestru będziesz mógł wygrać prezenty z Kenii czy drobiazgi związane z Fundacją. Będziesz miał zniżki w naszym przyszłym sklepiku Fundacyjnym.

09.12.2016

Dziękując za Wasze wsparcie wylosowaliśmy trzy osoby, które otrzymają upominki! Podarunki prześlemy gdy tylko dotrą do nas kartki ze szkoły :)

Kolejne losowanie już w styczniu! Zapisujcie się :) i włączcie się nie tylko finansowo.

Najbliższe losowanie podarunków odbędzie się 23 stycznia.

Wylosujemy trzy osoby!
Poinformujemy o wynikach mailowo i zamieścimy informację na stronie.

Działajmy wspólnie!
Wesprzyj nasze projekty

Olmaoi – Bliski Przyjaciel, to projekt, który dzięki wsparciu darczyńców, umożliwia dzieciom z południowej Kenii dostęp do edukacji. Wsparcie to polega na opłacaniu czesnego, zapewnieniu wyżywienia w szkole a także pobytu w internacie.

„Pewna siebie każdego dnia” to projekt wspierający dziewczęta w dostępie do produktów podstawowej higieny. W ramach projektu prowadzone są też zajęcia związane z dorastaniem.

Wesprzyj nasze najpilniejsze potrzeby, przekazując darowiznę na cele statutowe.

[ss_addproduct name=”Darowizna na cele statutowe” price=”5″ view=”prezentykwoty”] [ss_addproduct name=”Darowizna na cele statutowe” price=”15″ view=”prezentykwoty”] [ss_addproduct name=”Darowizna na cele statutowe” price=”35″ view=”prezentykwoty”] [ss_addproduct name=”Darowizna na cele statutowe” price=”50″ view=”prezentykwoty”] [ss_addproduct name=”Darowizna na cele statutowe” price=”100″ view=”prezentykwoty”] [ss_addproduct name=”Darowizna na cele statutowe” price=”300″ view=”prezentykwoty”]