fbpx
 

Oponeo.pl wspiera Fundację Mogę się uczyć

Firma Oponeo.pl S.A. lider sprzedaży opon i felg w Polsce wsparła nasze działania na rzecz dostępu do edukacji w południowej Kenii.

Komplet opon!

Komplet nowych opon kupiony na miejscu w Kenii wprost od dealera. Dzięki temu wsparciu wszelkie nierówności i śliska droga po deszczach nie są już nie straszne naszemu busikowi!.

DSC01144opony (1)

Roczne ubezpieczenie!

Ubezpieczenie szkolnego busa to obowiązek. Dzięki wsparciu Oponeo Szkoła Osimlai nie martwiła się w tym roku o jego koszt.

DSC01219 (1) (1)

Roczne wynagrodzenie dla kierowcy!

Rocznie kierowca szkolnego busa przejeżdża tysiące kilometrów. Pomaga uczniom podczas całej podróży, by bezpiecznie dotarli do szkoły lub domu. Cieszymy się, że dzięki wsparciu Oponeo możemy opłacić jego wynagrodzenie przez rok.

20190607_174611_HDR (1) (1)

Roczny zapas paliwa!

Bez benzyny w baku nigdzie byśmy nie zajechali. Dziękujemy i tu naszym dobrym przyjaciołom z Oponeo za wsparcie rocznego zapasu paliwa do szkolnego busa. Jesteśmy ogromnie wdzięczni.

DSC01514 (1)

Inspiracja!

Jump into the better future (skok w lepszą przyszłość)  to motto organizacji Jump rope association Kenya, która dzięki wsparciu firmy Oponeo przyjechała do szkoły. Wspaniały czas! Będziemy kontynuować tę znajomość :)

20190530_113831_HDR (1) (1)

Piłki i skakanki!

Akcesoria sportowe to coś, czego nigdy zbyt wiele w szkole w Kenii. Dziękujemy Oponeo za przekazanie funduszy na zakup piłek i skakanek.

DSC02462 (1)

Dziękujemy Oponeo.pl!