[vc_row css_animation=”” row_type=”row” use_row_as_full_screen_section=”no” type=”full_width” angled_section=”no” text_align=”left” background_image_as_pattern=”without_pattern” css=”.vc_custom_1553451206716{margin-bottom: 35px !important;}” z_index=””][vc_column css=”.vc_custom_1553451518873{padding-top: 50px !important;padding-bottom: 50px !important;}”][vc_column_text]

Realizujemy projekty, które zmieniają rzeczywistość szkoły i lokalnej społeczności w południowej Kenii.

Ty także możesz zmieniać świat na lepsze! Dołącz do nas.

[/vc_column_text][vc_separator type=”small” position=”center”][/vc_column][/vc_row][vc_row css_animation=”” row_type=”row” use_row_as_full_screen_section=”no” type=”full_width” angled_section=”no” text_align=”left” background_image_as_pattern=”without_pattern” css=”.vc_custom_1553451206716{margin-bottom: 35px !important;}” z_index=””][vc_column width=”1/2″ css=”.vc_custom_1553461179266{padding-top: 50px !important;padding-bottom: 50px !important;background-color: #e2e2e2 !important;}”][vc_column_text]Poniżej przedstawiamy Państwu projekty, których wsparcie w realizacji zmieni na lepsze życie blisko 300 dzieci w szkole Osimlai w południowej Kenii.[/vc_column_text][/vc_column][vc_column width=”1/2″][vc_column_text]O nas:
Działamy non-profit od ponad 7 lat. Jesteśmy
potwierdzoną Organizacją Pożytku Publicznego.
Współpracujemy z lokalną społecznością Masajską
z południowej Kenii na rzecz polepszenia dostępu do edukacji.[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row][vc_row css_animation=”” row_type=”row” use_row_as_full_screen_section=”no” type=”full_width” angled_section=”no” text_align=”left” background_image_as_pattern=”without_pattern” css=”.vc_custom_1553451206716{margin-bottom: 35px !important;}” z_index=””][vc_column width=”1/2″ css=”.vc_custom_1553451518873{padding-top: 50px !important;padding-bottom: 50px !important;}”][vc_column_text]W zamian oferujemy:[/vc_column_text][/vc_column][vc_column width=”1/2″][/vc_column][/vc_row][vc_row css_animation=”” row_type=”row” use_row_as_full_screen_section=”no” type=”full_width” angled_section=”no” text_align=”left” background_image_as_pattern=”without_pattern”][vc_column width=”1/3″][vc_text_separator title=”Dla Firm” border=”no” background_color=”#4285c3″ title_color=”#ffffff”][vc_separator type=”transparent” up=”15″][vc_column_text]Przekażemy Państwu zdjęcia z realizacji danego projektu wraz z logo Państwa firmy, wykonamy oznaczenia w postach w mediach społecznościowych, przygotujemy odnośniki w postaci linków do Państwa strony z podstrony projektu. Otrzymacie też Państwo od nas specjalny Certyfikat w ramce potwierdzający wsparcie.[/vc_column_text][/vc_column][vc_column width=”1/3″][vc_text_separator title=”Dla Szkół” border=”no” background_color=”#4285c3″ title_color=”#ffffff”][vc_separator type=”transparent” up=”15″][vc_column_text]Przekażemy Państwu zdjęcia z realizacji danego projektu. Umożliwimy wymianę listów i materiałów pomiędzy uczniami z Kenii i Polski. Przygotujemy dla Państwa specjalny Certyfikat w ramce potwierdzający wsparcie.[/vc_column_text][/vc_column][vc_column width=”1/3″][vc_text_separator title=”Dla Osób indywdiualnych” border=”no” background_color=”#4285c3″ title_color=”#ffffff”][vc_separator type=”transparent” up=”15″][vc_column_text]Indywidualnie dopasujemy i przygotujemy podziękowania oraz zdjęcia z realizacji danego projektu. Przekażemy Państwu także specjalny Certyfikat w ramce potwierdzający wsparcie.[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row][vc_row css_animation=”” row_type=”row” use_row_as_full_screen_section=”no” type=”full_width” angled_section=”no” text_align=”left” background_image_as_pattern=”without_pattern”][vc_column][vc_separator type=”normal”][/vc_column][/vc_row][vc_row css_animation=”” row_type=”row” use_row_as_full_screen_section=”no” type=”full_width” angled_section=”no” text_align=”left” background_image_as_pattern=”without_pattern” css=”.vc_custom_1553460591333{margin-bottom: 35px !important;}” z_index=””][vc_column width=”1/2″][vc_column_text]

Zapraszamy do kontaktu

[/vc_column_text][/vc_column][vc_column width=”1/2″][vc_column_text]@: kontakt@mogesieuczyc.pl

tel.: +48 798 828 818[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row][vc_row css_animation=”” row_type=”row” use_row_as_full_screen_section=”no” type=”full_width” angled_section=”no” text_align=”left” background_image_as_pattern=”without_pattern” css=”.vc_custom_1553451509400{margin-top: 20px !important;margin-bottom: 20px !important;padding-top: 50px !important;padding-bottom: 50px !important;background-color: #e0e0e0 !important;}” z_index=””][vc_column width=”1/2″][vc_column_text]

Projekty małe

[/vc_column_text][/vc_column][vc_column width=”1/2″][vc_column_text]Każda kwota może zmienić świat, wystarczy dobrze ją spożytkować. Jesteśmy w tym ekspertami! Wiemy, co robić, aby uzyskać jak najwięcej. Nie boimy się wozić ram okiennych stopem, żeby zaoszczędzić na transporcie, czy własnoręcznie robić cegieł.[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row][vc_row css_animation=”” row_type=”row” use_row_as_full_screen_section=”no” type=”full_width” angled_section=”no” text_align=”left” background_image_as_pattern=”without_pattern” css=”.vc_custom_1553448521732{margin-bottom: 35px !important;border-bottom-width: 0px !important;border-bottom-color: #c4c4c4 !important;}” z_index=””][vc_column width=”1/4″ css=”.vc_custom_1553450414423{border-top-width: 1px !important;border-right-width: 1px !important;border-bottom-width: 1px !important;border-left-width: 1px !important;padding-bottom: 5px !important;border-left-color: #c4c4c4 !important;border-left-style: solid !important;border-right-color: #c4c4c4 !important;border-right-style: solid !important;border-top-color: #c4c4c4 !important;border-top-style: solid !important;border-bottom-color: #c4c4c4 !important;border-bottom-style: solid !important;}”][image_with_text title_tag=”h3″ image=”20892″ title=”Krzesełka” title_color=”#4f4c4c”]Musimy kupić 40 małych krzesełek dla maluszków w klasach 1-2 przedszkola. Jedno krzesełko kosztuje około 24 zł. Koszt całościowy projektu to 960 zł.[/image_with_text][/vc_column][vc_column width=”1/4″ css=”.vc_custom_1553450442084{border-top-width: 0px !important;padding-bottom: 5px !important;}”][image_with_text title_tag=”h3″ image=”20895″ title=”Stoliki” title_color=”#4f4c4c”]Maluszkom w klasach brakuje stolików. Jeden stolik to koszt około 82 zł. Potrzebujemy kupić 6 takich stolików.  Całościowy koszt to  492 zł.[/image_with_text][/vc_column][vc_column width=”1/4″ css=”.vc_custom_1553450420451{border-top-width: 1px !important;border-right-width: 1px !important;border-bottom-width: 1px !important;border-left-width: 1px !important;padding-bottom: 5px !important;border-left-color: #c4c4c4 !important;border-left-style: solid !important;border-right-color: #c4c4c4 !important;border-right-style: solid !important;border-top-color: #c4c4c4 !important;border-top-style: solid !important;border-bottom-color: #c4c4c4 !important;border-bottom-style: solid !important;}”][image_with_text title_tag=”h3″ image=”20896″ title=”Regały” title_color=”#4f4c4c”]Brakuje nam też w szkole regałów, na których dzieci mogłyby układać podręczniki. Koszt zakupu materiałów i wykonania z nich szafek to 600 zł.[/image_with_text][/vc_column][vc_column width=”1/4″ css=”.vc_custom_1553450447054{border-top-width: 0px !important;padding-bottom: 5px !important;border-top-color: #c4c4c4 !important;border-top-style: solid !important;}”][image_with_text title_tag=”h3″ image=”20898″ title=”Krzesła dla nauczycieli” title_color=”#4f4c4c”]Chcielibyśmy kupić 12 krzeseł dla nauczycieli – obecnie pożyczamy je z kościoła. Koszt jednego krzesła to około 35 zł. Potrzebujemy w sumie 420 zł.[/image_with_text][/vc_column][/vc_row][vc_row css_animation=”” row_type=”row” use_row_as_full_screen_section=”no” type=”full_width” angled_section=”no” text_align=”left” background_image_as_pattern=”without_pattern”][vc_column][/vc_column][/vc_row][vc_row css_animation=”” row_type=”row” use_row_as_full_screen_section=”no” type=”full_width” angled_section=”no” text_align=”left” background_image_as_pattern=”without_pattern” css=”.vc_custom_1553450320031{margin-bottom: 35px !important;}” z_index=””][vc_column width=”1/4″ css=”.vc_custom_1553450455118{border-top-width: 0px !important;padding-bottom: 5px !important;}”][image_with_text title_tag=”h3″ image=”20909″ title=”Dożywianie” title_color=”#4f4c4c”]Odpowiednia dieta pomaga w nauce. Chcemy, by dzieci jadły do syta. Dla blisko 300 uczniów miesięcznie zużywamy: 450 kg białej kukurydzy, 270 kg fasoli, 150 kg ryżu, 20 litrów oleju i 50 kg cukru.  Miesięczny koszt wsparcia to 1 200 zł.[/image_with_text][/vc_column][vc_column width=”1/4″ css=”.vc_custom_1553450363936{border-top-width: 1px !important;border-right-width: 1px !important;border-bottom-width: 1px !important;border-left-width: 1px !important;padding-bottom: 5px !important;border-left-color: #c4c4c4 !important;border-left-style: solid !important;border-right-color: #c4c4c4 !important;border-right-style: solid !important;border-top-color: #c4c4c4 !important;border-top-style: solid !important;border-bottom-color: #c4c4c4 !important;border-bottom-style: solid !important;}”][image_with_text title_tag=”h3″ image=”20887″ title=”Wyposażenie kuchni” title_color=”#4f4c4c”]Chcielibyśmy, by dzieci jadły z dobrej jakości metalowych talerzy i by używały do tego sztućców. Obecnie mamy niewystarczającą liczbę kubków i talerzy. Koszt wyposażenia stołówki to 450 zł.[/image_with_text][/vc_column][vc_column width=”1/4″ css=”.vc_custom_1553450460902{border-top-width: 0px !important;padding-bottom: 5px !important;}”][image_with_text title_tag=”h3″ image=”20908″ title=”Środki higieniczne” title_color=”#4f4c4c”]Higiena jest jedną z ważniejszych rzeczy, o które dbamy w szkole. Chcielibyśmy sfinansować zakup mydła, papieru toaletowego, środków czyszczących i piorących. 900 zł pozwoli na zabezpieczenie szkoły na rok w tym zakresie.[/image_with_text][/vc_column][vc_column width=”1/4″ css=”.vc_custom_1553450376015{border-top-width: 1px !important;border-right-width: 1px !important;border-bottom-width: 1px !important;border-left-width: 1px !important;padding-bottom: 5px !important;border-left-color: #c4c4c4 !important;border-left-style: solid !important;border-right-color: #c4c4c4 !important;border-right-style: solid !important;border-top-color: #c4c4c4 !important;border-top-style: solid !important;border-bottom-color: #c4c4c4 !important;border-bottom-style: solid !important;}”][image_with_text title_tag=”h3″ image=”20900″ title=”Podpaski” title_color=”#4f4c4c”]Dziewczęta nie posiadają podstawowych środków higienicznych. Co miesiąc opuszczają przez to zajęcia. Pragniemy, by czuły się pewnie i chodziły do szkoły nawet w te dni. Ufundowanie rocznego zapasu podpasek w szkole to koszt 600 zł.[/image_with_text][/vc_column][/vc_row][vc_row css_animation=”” row_type=”row” use_row_as_full_screen_section=”no” type=”full_width” angled_section=”no” text_align=”left” background_image_as_pattern=”without_pattern”][vc_column][/vc_column][/vc_row][vc_row css_animation=”” row_type=”row” use_row_as_full_screen_section=”no” type=”full_width” angled_section=”no” text_align=”left” background_image_as_pattern=”without_pattern”][vc_column width=”1/4″ css=”.vc_custom_1553451123499{margin-bottom: 5px !important;border-top-width: 1px !important;border-right-width: 1px !important;border-bottom-width: 1px !important;border-left-width: 1px !important;border-left-color: #c4c4c4 !important;border-left-style: solid !important;border-right-color: #c4c4c4 !important;border-right-style: solid !important;border-top-color: #c4c4c4 !important;border-top-style: solid !important;border-bottom-color: #c4c4c4 !important;border-bottom-style: solid !important;}”][image_with_text title_tag=”h3″ image=”20931″ title=”Biblioteka” title_color=”#4f4c4c”]Chcemy stworzyć biblioteczkę dla dzieci w szkole. Uczniowie nie mają w domu ani książek, ani podręczników. Koszt zakupu jednej książki to około 15 zł. Chcemy kupić 50 książek. Koszt projektu to 750 zł.[/image_with_text][/vc_column][vc_column width=”1/4″ css=”.vc_custom_1553451136810{margin-bottom: 5px !important;border-top-width: 0px !important;}”][image_with_text title_tag=”h3″ image=”20901″ title=”Stroje sportowe” title_color=”#4f4c4c”]Mamy szkolną drużynę piłki nożnej. Dwunastu świetnych chłopaków w każdej wolnej chwili z zapałem trenuje obok szkoły. Chcemy dodać im wiary w siebie i kupić nowe stroje. Potrzebujemy na ten cel około 1 500 zł.[/image_with_text][/vc_column][vc_column width=”1/4″ css=”.vc_custom_1553451154387{margin-bottom: 5px !important;border-top-width: 1px !important;border-right-width: 1px !important;border-bottom-width: 1px !important;border-left-width: 1px !important;border-left-color: #c4c4c4 !important;border-left-style: solid !important;border-right-color: #c4c4c4 !important;border-right-style: solid !important;border-top-color: #c4c4c4 !important;border-top-style: solid !important;border-bottom-color: #c4c4c4 !important;border-bottom-style: solid !important;}”][image_with_text title_tag=”h3″ image=”20906″ title=”Piłki” title_color=”#4f4c4c”]Przerwa w szkole to zawsze czas zabawy. Niestety, zwykłe piłki bardzo szybko przebijają się w kontakcie z kolcami. Zakup jednej, odpornej na kolce piłki to koszt 200 zł. Koszt semestralny to 400 zł.[/image_with_text][/vc_column][vc_column width=”1/4″ css=”.vc_custom_1553451165334{margin-bottom: 5px !important;border-top-width: 0px !important;}”][image_with_text image=”20899″]Potrzeb jest dużo. Dziękujemy za każde wsparcie.[/image_with_text][/vc_column][/vc_row][vc_row css_animation=”” row_type=”row” use_row_as_full_screen_section=”no” type=”full_width” angled_section=”no” text_align=”left” background_image_as_pattern=”without_pattern” css=”.vc_custom_1553451553077{margin-top: 20px !important;margin-bottom: 29px !important;padding-top: 50px !important;padding-bottom: 50px !important;background-color: #e0e0e0 !important;}” z_index=””][vc_column width=”1/2″][vc_column_text]

Projekty średnie

[/vc_column_text][/vc_column][vc_column width=”1/2″][vc_column_text]Mierzymy wyżej i mamy nadzieję na realizację także kluczowych projektów poprzez systematyczne wsparcie.[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row][vc_row css_animation=”” row_type=”row” use_row_as_full_screen_section=”no” type=”full_width” angled_section=”no” text_align=”left” background_image_as_pattern=”without_pattern”][vc_column width=”1/3″ css=”.vc_custom_1553454031915{margin-bottom: 5px !important;border-top-width: 0px !important;}”][image_with_text title_tag=”h3″ image=”20911″ title=”Badania” title_color=”#4f4c4c”]Chcielibyśmy regularnie badać uczniów. Optymalnie, gdyby lekarz sprawdzał stan zdrowia dzieci przynajmniej raz w roku. Koszt badania jednego dziecka to około 8 zł. Dla blisko 300 dzieci to 2 400 zł.[/image_with_text][/vc_column][vc_column width=”1/3″ css=”.vc_custom_1553454135846{margin-bottom: 35px !important;border-top-width: 1px !important;border-right-width: 1px !important;border-bottom-width: 1px !important;border-left-width: 1px !important;border-left-color: #c4c4c4 !important;border-left-style: solid !important;border-right-color: #c4c4c4 !important;border-right-style: solid !important;border-top-color: #c4c4c4 !important;border-top-style: solid !important;border-bottom-color: #c4c4c4 !important;border-bottom-style: solid !important;}”][image_with_text title_tag=”h3″ image=”20891″ title=”Stołówka” title_color=”#4f4c4c”]Dzieci jedzą posiłki na dworze w pełnym słońcu. Chcemy zbudować wiatę, postawić ławy i ławki. Koszt przedsięwzięcia to około 4 000 zł.[/image_with_text][/vc_column][vc_column width=”1/3″ css=”.vc_custom_1553454042863{margin-bottom: 5px !important;border-top-width: 0px !important;}”][image_with_text title_tag=”h3″ image=”20942″ title=”Przyjazna przestrzeń” title_color=”#4f4c4c”]Na terenie szkoły brakuje ławek i stolików, przy których dzieci mogłyby usiąść podczas przerwy, rodzice zaś odpocząć. Chcemy postawić ławki w cieniu szkolnej akacji. Koszt pracy i zakupu materiałów to około 3 000 zł.[/image_with_text][/vc_column][/vc_row][vc_row css_animation=”” row_type=”row” use_row_as_full_screen_section=”no” type=”full_width” angled_section=”no” text_align=”left” background_image_as_pattern=”without_pattern” css=”.vc_custom_1553454334415{margin-top: 20px !important;margin-bottom: 20px !important;border-top-width: 1px !important;border-right-width: 1px !important;border-bottom-width: 1px !important;border-left-width: 1px !important;padding-top: 50px !important;padding-bottom: 50px !important;border-left-color: #c4c4c4 !important;border-left-style: solid !important;border-right-color: #c4c4c4 !important;border-right-style: solid !important;border-top-color: #c4c4c4 !important;border-top-style: solid !important;border-bottom-color: #c4c4c4 !important;border-bottom-style: solid !important;}” z_index=””][vc_column][vc_column_text]

Droga do szkoły

 

Wielu uczniów mieszka w bardzo odległych regionach. Droga do szkoły zajmuje im ponad dwie godziny. Są też dzieci, które w ogóle nie miałyby szans na edukację, ponieważ dotarcie pieszo do najbliższej placówki edukacyjnej trwałoby pół dnia.

Gdyby nie bus, nie rozpoczęłyby nauki.  Chcemy systematycznie wspierać utrzymanie busa w szkole.[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row][vc_row css_animation=”” row_type=”row” use_row_as_full_screen_section=”no” type=”full_width” angled_section=”no” text_align=”left” background_image_as_pattern=”without_pattern”][vc_column width=”1/3″ css=”.vc_custom_1553454144584{margin-bottom: 5px !important;border-top-width: 1px !important;border-right-width: 1px !important;border-bottom-width: 1px !important;border-left-width: 1px !important;border-left-color: #c4c4c4 !important;border-left-style: solid !important;border-right-color: #c4c4c4 !important;border-right-style: solid !important;border-top-color: #c4c4c4 !important;border-top-style: solid !important;border-bottom-color: #c4c4c4 !important;border-bottom-style: solid !important;}”][image_with_text title_tag=”h3″ image=”20943″ title=”Benzyna” title_color=”#4f4c4c”]Przejeżdżając 1 900 km miesięcznie, bus spala w sumie 160 l benzyny. Roczny koszt to 6 800 zł.[/image_with_text][/vc_column][vc_column width=”1/3″ css=”.vc_custom_1553454080094{margin-bottom: 5px !important;border-top-width: 0px !important;}”][image_with_text title_tag=”h3″ image=”20889″ title=”Kierowca” title_color=”#4f4c4c”]Roczne wynagrodzenie kierowcy to 7 020 zł[/image_with_text][/vc_column][vc_column width=”1/3″ css=”.vc_custom_1553454155183{margin-bottom: 5px !important;border-top-width: 1px !important;border-right-width: 1px !important;border-bottom-width: 1px !important;border-left-width: 1px !important;border-left-color: #c4c4c4 !important;border-left-style: solid !important;border-right-color: #c4c4c4 !important;border-right-style: solid !important;border-top-color: #c4c4c4 !important;border-top-style: solid !important;border-bottom-color: #c4c4c4 !important;border-bottom-style: solid !important;}”][image_with_text title_tag=”h3″ title=”Mechanik” title_color=”#4f4c4c” image=”20958″]Co tydzień mechanik sprawdza stan szkolnego busa. Roczny koszt tych prac to 2 450 zł.[/image_with_text][/vc_column][/vc_row][vc_row css_animation=”” row_type=”row” use_row_as_full_screen_section=”no” type=”full_width” angled_section=”no” text_align=”left” background_image_as_pattern=”without_pattern”][vc_column width=”1/3″ css=”.vc_custom_1553454100596{margin-bottom: 5px !important;border-top-width: 0px !important;}”][image_with_text title_tag=”h3″ title=”Ubezpieczenie” title_color=”#4f4c4c” image=”20957″]Raz w roku musimy kupić ubezpieczenie dla szkolnego busa. Koszt zakupu to 2 000 zł.[/image_with_text][/vc_column][vc_column width=”1/3″ css=”.vc_custom_1553454162726{margin-bottom: 5px !important;border-top-width: 1px !important;border-right-width: 1px !important;border-bottom-width: 1px !important;border-left-width: 1px !important;border-left-color: #c4c4c4 !important;border-left-style: solid !important;border-right-color: #c4c4c4 !important;border-right-style: solid !important;border-top-color: #c4c4c4 !important;border-top-style: solid !important;border-bottom-color: #c4c4c4 !important;border-bottom-style: solid !important;}”][image_with_text title_tag=”h3″ title=”Opony” title_color=”#4f4c4c” image=”20953″]Dla bezpieczeństwa chcemy kupić komplet nowych opon do Nissana Civilian. Zakup 7 opon z montażem to koszt około 2 400 zł.[/image_with_text][/vc_column][vc_column width=”1/3″][/vc_column][/vc_row][vc_row css_animation=”” row_type=”row” use_row_as_full_screen_section=”no” type=”full_width” angled_section=”no” text_align=”left” background_image_as_pattern=”without_pattern” css=”.vc_custom_1553451579366{margin-top: 20px !important;margin-bottom: 20px !important;padding-top: 50px !important;padding-bottom: 50px !important;background-color: #e0e0e0 !important;}” z_index=””][vc_column width=”1/2″][vc_column_text]

Projekty duże

[/vc_column_text][/vc_column][vc_column width=”1/2″][vc_column_text]Marzymy też o jeszcze większych zmianach. Jeśli potrafimy je sobie wymarzyć, to wierzymy, że także uda się je zrealizować. Pomóż nam w tym![/vc_column_text][/vc_column][/vc_row][vc_row css_animation=”” row_type=”row” use_row_as_full_screen_section=”no” type=”full_width” angled_section=”no” text_align=”left” background_image_as_pattern=”without_pattern” css=”.vc_custom_1553454218622{margin-bottom: 35px !important;}” z_index=””][vc_column width=”1/3″ css=”.vc_custom_1553454181722{margin-bottom: 5px !important;border-top-width: 1px !important;border-right-width: 1px !important;border-bottom-width: 1px !important;border-left-width: 1px !important;border-left-color: #c4c4c4 !important;border-left-style: solid !important;border-right-color: #c4c4c4 !important;border-right-style: solid !important;border-top-color: #c4c4c4 !important;border-top-style: solid !important;border-bottom-color: #c4c4c4 !important;border-bottom-style: solid !important;}”][image_with_text title_tag=”h2″ image=”20944″ title=”Safari”]Większość dzieci nigdy nie była w parku narodowym. Chcielibyśmy zabrać je na wycieczkę na safari. Koszt wyjazdu grupy 30 dzieci na dwa dni to około 6 000 zł.[/image_with_text][/vc_column][vc_column width=”1/3″ css=”.vc_custom_1553454206288{margin-bottom: 5px !important;border-top-width: 0px !important;}”][image_with_text title_tag=”h3″ image=”20946″ title=”Tablety z oprogramowaniem”]Chcielibyśmy kupić do szkoły komplet 40 tabletów wraz ze słuchawkami i oprogramowaniem. Koszt zakupu pakietu to 22 000 zł.[/image_with_text][/vc_column][vc_column width=”1/3″ css=”.vc_custom_1553454196889{margin-bottom: 5px !important;border-top-width: 1px !important;border-right-width: 1px !important;border-bottom-width: 1px !important;border-left-width: 1px !important;border-left-color: #c4c4c4 !important;border-left-style: solid !important;border-right-color: #c4c4c4 !important;border-right-style: solid !important;border-top-color: #c4c4c4 !important;border-top-style: solid !important;border-bottom-color: #c4c4c4 !important;border-bottom-style: solid !important;}”][image_with_text title_tag=”h3″ image=”20947″ title=”Plac zabaw”]Marzymy o nim od dawna. Chcielibyśmy by dzieci mogły się bezpiecznie huśtać i ślizgać. Koszt średniej wielkości zestawu placu zabaw to 20 000 zł. Podarujmy dzieciom chwile beztroski![/image_with_text][/vc_column][/vc_row]