fbpx
 

Wolontariat – sposób na życie!

Fundacja by móc się rozwijać potrzebuje ludzi, którzy wesprą ją swoją wiedzą i czasem. Poszukujemy Wolontariuszy do współpracy w Polsce.

Przekonaj się że wolontariat to sposób na  życie codziennie!!

Jeśli masz pomysł jak jeszcze mógłbyś się zaangażować napisz do nas.

Grafik/Projektant stron www

Dużo zdjęć, więcej pomysłów a czasu ciągle za mało ;) Poszukujemy grafika, który ogarnie nasze materiały, podpowie nam co dobrze a czego lepiej nie i na stronie i w materiałach drukowanych.

 

Jeśli masz zmysł artystyczny i do tego umiejętność obróbki zdjęć oraz chciałbyś swoimi talentami w wolnym czasie wesprzeć konkretne działania, to nie możemy się już doczekać spotkania :)

 

W najbliższym czasie będziemy tworzyć także materiały do prowadzenia zajęć w szkołach, do którego potrzebujemy osoby potrafiącej także złożyć projekt do druku.

 

Skontaktuj się z nami :)

Web developer

Zrobiliśmy już pewien krok w przód i nasza strona wygląda coraz lepiej oferujac coraz to lepsze możliwości podane w przystępniejszej formie.

 

Nasze głowy są jednak pełne pomysłów a czasu ciągle brak.

Jeśli tworzenie stron www to dla Ciebie nie tylko zmęczone oczy przed komputerem a wiesz że WordPress to nie magazyn i potrafisz tworzyć strony responsywne z wykorzystaniem bootstrapa oparte o PHP to jesteś tym kogo szukamy by rozchulać tę stronę o nowe funkcjonalności.

Praca mająca dodatkową wartość – dzięki Twojemu wkładowi wolnego czasu – minimalnie 4h w tygodniu, umożliwisz rozwój Fundacji a co za tym idzie wprost przełoży się to na uzyskanie środków na wsparcie inicjatyw w Polsce i w Kenii.

Jesteśmy otwarte na pomysły i nowe rozwiązania! Same jesteśmy informatykami – dogadamy się na pewno!!

Wyślij do nas wiadomość >

Osoba pisząca wnioski o granty/dotacje

Praktycznie codziennie docierają co nas informacje o nowych grantach czy konkursach. Nie mamy jednak ani wiedzy ani dość dużo czasu by zaaplikować któreś z nich. Jeśli wiesz jak wypełniać tabelki i na co zwracać uwagę to przyczynisz się do realizacji wielu pomysłów a co za tym idzie umożliwisz rozwój Fundacji o kolejne działania, Poszukujemy osób z doświadczeniem w zakresie ubiegania się o dotacje czy granty.

 

Czekamy na Ciebie :)

Fundraiser / Aktywista / Przyjaciel Fundacji

Więcej osób z pasją i otwartymi głowami to większa szansa na nowe realizacje. Chcemy rozpocząć warsztatami w Marcu by potem już w większej grupie nadać działaniom potrzebny im rytm i bieg.
Jeśli jesteś z Bydgoszczy lub tutaj studiujesz i chiałabyś/byś poświęcić trochę czasu w tygodniu na poszerzenie swojej wiedzy o tematykę edukacji globalnej a potem ją wykorzystać organizując zajęcia/spotkania/happeningi i co tylko wpadnie Ci do głowy to tej energii potrzebujemy jak powietrza!

Pisz nie zwlekaj ;)

Wsparcie prawne

Jesteś studentem prawa albo już doświadczonym prawnikiem, a może prawo to po prostu Twoje hobby? Jeżeli chciałbyś poświęcić troszkę czasu i wspomóc nas w analizowaniu regulacji, interpretowaniu ustaw oraz rozszyfrowywaniu zawiłych kruczków prawnych to pisz śmiało.

 

Liczymy na Twoją pomoc prawną! :)