fbpx
 

Budowa jadalni z kuchnią zakończona!

Budowa jadalni z kuchnią zakończona!

Od kiedy pierwsze posiłki zaczęły być przygotowywane w szkole – czyli w styczniu 2012 roku, marzyliśmy o jadalni. Co chwilę jednak napotykaliśmy na inne ważniejsze potrzeby do realizacji i tak jej budowa była odsuwana.

Inicjatywę podjęli rodzice uczniów zachęceni przez naszą kochaną dyrektorkę Phillipę. Zdołała ich tak bardzo zmotywować, że uzbierali pokaźną sumę, która wystarczyła na zakup materiałów i budowę ścian jadalni z kuchnią oraz małym pokoikiem dla kierowcy szkolnego busa.

Tak zmotywowani staraliśmy się zebrać resztę potrzebnych środków by budowę wykończyć. Dzięki wspaniałomyślnej osobie, która zdecydowała się nas wesprzeć w tym działaniu mogliśmy w sierpniu przekazać całość potrzebnych środków na zakup materiałów i położenie dachu, wykończenie kuchni i jadalni a także na zakup kuchni, stołów i krzeseł.

Czekamy jeszcze na wykończenie w kuchni doprowadzenia wody by kuchnia mogła funkcjonować w pełni :)

Jadalnia służy nie tylko do spożywania posiłków ale jest już ulubionym miejscem dla uczniów z internatu i nauczycieli do spędzania czasu czy do prowadzenia dodatkowych zajęć :) cieszymy się niesamowicie, że wspólnie ją wybudowaliśmy! Dziękujemy!