fbpx
 

Jesteśmy Fundacją!

Jesteśmy Fundacją!

Niezmiernie miło nam oficjalnie poinformować, że blisko roczne zmagania doprowadziły do upragnionego finału i zarejestrowania Fundacji Mogę się uczyć.

Nasze dane:

Fundacja Mogę się uczyć
ul. Nasypowa 51
85-342 Bydgoszcz

REGON: 360787136
NIP: 9671363071
KRS: 0000543750

Rozpoczęcie działalności przynosi kilka dość ważnych zmian,
o których poniżej:

1. Zmiana Konta bankowego

Z dniem 31 marca działania Komitetu „Mogę się uczyć” zostaną zakończone, a
co za tym idzie, zostanie zamknięte dotychczasowe konto bankowe oraz konto
PayPal.

W miejsce starego konta zarejestrowane mamy nowe Konto Bankowe dla Fundacji, na które zostaną przeniesione ulgi z obecnie działającego.

Fundacja Mogę się uczyć
Bank Zachodni WBK
57 1090 1072 0000 0001 3014 2733
SWIFT (BIC code): WBKPPLPP

Wszystkie kolejne przelewy wpłacajcie na nowe konto Fundacyjne. Zwróćcie uwagę na zmianę nazwy odbiorcy z Komitetu na Fundację, a także na format tytułu przelewu.

Na stronie internetowej nowe konto PayPal, a także płatności elektroniczne będą podpięte do końca miesiąca.

2. Księgowość

Działanie jako Fundacja pociąga za sobą odpowiedzialność prowadzenia pełnej księgowości. Niestety nie udało nam się znaleźć żadnego zaprzyjaźnionego biura księgowego, które zdecydowałoby się realizować tę pracę bezpłatnie. Mimo wszystko poszukiwania umożliwiły podpisanie umowy z biurem, które zaproponowało stawkę 400zł netto/m-c. Nie ukrywamy, że jest to dla nas duża kwota, nie miałyśmy jednak, w obecnej chwili, innego wyjścia jak tę najniższą ofertę przyjąć. Ponawiamy apel – jeśli znacie biuro księgowe, które podjęłoby się prowadzenia pełnej księgowości za niższą kwotę – oczywiście musi to być certyfikowane biuro z odpowiednim stażem i zabezpieczeniem – dajcie nam znać.

W obecnej sytuacji koszty prowadzenia księgowości będą włączane w nasze koszty administracyjne. O szczegółach będziecie na bieżąco informowani.

3. Strona internetowa

Adres strony internetowej nie ulega zmianie. W najbliższym czasie – około tygodnia – uruchomimy nową wersję strony. Zaktualizujemy także profil Facebook. Bądźcie czujni będzie tam wiele nowości, na temat których, już niedługo uchylimy rąbka tajemnicy :)

Obecnie najważniejszym jest dla nas, by przelewy zmieniły adres i trafiały już na nowe konto bankowe. Pamiętajcie że stare konto zamykamy z dniem 31 marca!

Przyjaciele, dziękujemy, że wyrażacie chęć przekazania nam 1%. Jednakże 1% można przekazać fundacjom o statusie pożytku publicznego, o który starać się możemy dopiero po dwóch latach działania Fundacji.

W razie jakichkolwiek wątpliwości lub pytań – prosimy o kontakt.

Pozdrawiamy
Magda, Ola i Agata :D
Fundacja Mogę się uczyć