Maraton dla Afryki zakończony sukcesem!

Przemek przebiegł maraton! Wraz ze swoimi przyjaciółmi Emilią Łabowicz, Dominikiem Be i Karolem Stachlewskim, którzy kwestowali, wsparł akcję mogę się uczyć za co jesteśmy im niezmiernie wdzięczni. Razem z wpłatami na konto, uzbierali oni 195zł! Kwotę tę przekażemy z końcem miesiąca na żywność w nowym drugim semestrze. Ashe oleng! Kochani wyżywienie jednego dziecka to 13zł...

Przemek przebiegł maraton! Wraz ze swoimi przyjaciółmi Emilią Łabowicz, Dominikiem Be i Karolem Stachlewskim, którzy kwestowali, wsparł akcję mogę się uczyć za co jesteśmy im niezmiernie wdzięczni. Razem z wpłatami na konto, uzbierali oni 195zł! Kwotę tę przekażemy z końcem miesiąca na żywność w nowym drugim semestrze. Ashe oleng!

Kochani wyżywienie jednego dziecka to 13zł miesięcznie – Przemek z przyjaciółmi uzbierali na opłacenie 15 dzieciom wyżywienia. Nie mamy już wiele czasu do 4 maja kiedy to dzieci rozpoczną nowy semestr dlatego każda złotówka jest ogromnie ważna. 13zł to kwota mniejsza niż cena biletu do kina a wyżywi jedno dziecko przez cały miesiąc.

(Czesne za dzieci opłacamy w trakcie trwania danego miesiąca – kiedy uda nam się uzbierać całą kwotę, choć mamy nadzieję, że już niedługo będzie możliwość opłat za całe 3 miesięczne semestry. :)