Po co te mundurki?

Więc po co te mundurki? Docierają do nas maile wspierające akcję jednocześnie z zapytaniem o co chodzi z tymi mundurkami? Dlaczego na nie zbieramy? Odpowiedź jest bardzo prosta – są wymagane nawet w przedszkolu przez Ministerstwo Edukacji Kenii! Oficjele odwiedzają szkołę nawet tę w buszu i ponaglają Phillipę o mundurki. Phillipa tłumaczy ale wiadomo, ktoś...

mundurkiWięc po co te mundurki?
Docierają do nas maile wspierające akcję jednocześnie z zapytaniem o co chodzi z tymi mundurkami? Dlaczego na nie zbieramy?

Odpowiedź jest bardzo prosta – są wymagane nawet w przedszkolu przez Ministerstwo Edukacji Kenii!
Oficjele odwiedzają szkołę nawet tę w buszu i ponaglają Phillipę o mundurki. Phillipa tłumaczy ale wiadomo, ktoś powiedział, że muszą być to być muszą
i już. Staramy się wobec tego zebrać kwotę potrzebną na zakup 49 mundurków.

Aktulanośći: przelaliśmy kolejne pieniążki – 190$ na poczet czesnego za miesiąc czerwiec. Pzy tej okazji okazało się że w dziwnych i tajemniczych okolicznośćiach – tak tak nawet w XXI wieku, przelewając 190$ doeciera 170$ – przy fakcie że powinna dotrzeć dokładnie ta sama kwota. W ziwązku z tą sytuacją jutro wybieram się na ulubione rozmowy z Bankiem i wyjaśnienie tej sytuacji oraz poprzednich ponieważ już wcześniej podejrzewałam, że kwoty docierające są zbyt niskie. Jak tylko coś się dowiem, dam znać!

W dziale Rachunki i przelewy nowy przelew i potwierdzenie z nowo otwartego konta szkoły. Od tego miesiąca przelewać będziemy datki na konto szkoły. Organizacja zamknęła wcześniejsze konto ze względu na zbyt duże koszty utrzymania.

Zdjęcia zrobione zostały dzisiaj. Widać, że dzieciaki przyzwyczaiły się już do aparatu :)