fbpx
 

Zakończenie roku szkolnego 2020

Zakończenie roku szkolnego 2020

Właśnie zakończył się rok szkolny 2020. Był to najdłuższy rok szkolny jaki pamiętamy. Rozpoczął się w styczniu 2020 a zakończył w piątek 16 lipca. Wszystko to z powodu pandemii i zamknięcia szkół w okresie od połowy marca do połowy października 2020! Dziś cieszymy się, że ten trudny okres już za nami. Kolejny rok szkolny 2021 rozpoczynamy już 26 lipca. Zobaczcie jak było na zakończeniu roku. BYło bardzo kolorowo.

Taka uroczystość zawsze rozpoczyna się modlitwą całej zgromadzonej społeczności. Wszyscy przychodzą na wskazane miejsce. Rodzice i goście  siadają w jednym miejscu a uczniowie w innym.  Dyrektorka szkoły Phillipa rozpoczyna spotkanie witając wszystkich zgromadzonych i przekazując swoje słowa na temat wyzwań i radości mijającego roku. Oddaje głos pastorowi, który to wprowadza społeczność w  spotkanie i dodaje otuchu uczniom wykorzystując fragmenty z biblii.

Potem następują wypowiedzi różnych zgromadzonych gości, którzy gratulują postępów taks amo uczniom jak i szkole. Dziękują także rodzicom za ich zaangażowanie. Potem jest kilka wypowiedzi rodziców. Następnie uczniowie prezentują wierszyki i piosenki. Na koniec wspólnie robimy sobie zdjęcia i można już iść do domu ale nikt jeszcze nie idzie. Takie spotkanie to zawsze okazja do rozmów z wieloma osobami nie tylko na tematy szkolne. Już za tydzień widzimy się ponownie!